Garážové brány

V našej ponuke nájdete garážové brány moderného vzhľadu, v rôznych farebných prevedeniach. Garážové brány neplnia len funkciu uzavretie otvoru ale pri súčasnej širokej ponuke farieb a veľkom výbere rôznych povrchových úprav a ďalších dizajnových prvkov sú stále častejšie aj estetickým prvkom Vášho domu. Tiež nové garážové brány ušetria energiu potrebnú na vykurovanie garážových priestorov a samozrejme nová garážová brána bude bezpečná pri svojej prevádzke a bude odolná proti vlámaniu

V ponuke máme tri typy garážových brán:

Sekciové

Sekciové garážové brány sú najpoužívanejšie a najobľúbenejšie garážové brány u našich zákazníkov. Svoju popularitu si získali širokou ponukou povrchovej úpravy a atraktívnym vzhľadom. Sekciové garážové brány vynikajú najmä nízkou hlučnosťou a priestorovou nenáročnosťou.
- Garážová brána je zložená z pozdĺžnych sekcií a má minimálne nároky na údržbu. Medzi jej ďalšie výhody patria dobré termoizolačné vlastnosti vďaka zatepleným panelom polyuretánovou penou. Široká škála typov kovania umožňuje montáž brány takmer do každej garáže. V ponuke máme brány s kazetovým vzorom, lamelovým vzorom, polovičnými prelismi alebo bez prelisov.

Dvojkrídlové

Dvojkrídlové brány dokážu konkurovať aj modernejším typom garážových brán. Ich hlavnou výhodou je ich dlhá životnosť a odolnosť aj pri vysokom prevádzkovom zaťažení. Dvojkrídlové garážové brány nezasahujú do interiéru a neznižujú strop pri vstupe do garáže.Dvojkrídlové brány sa nedajú namontovať do garáže so zvažujúcou sa príjazdovou cestou. Nevýhodou oproti sekciovým bránam sú ich horšie termoizolačné vlastnosti a riziko poškodenia vozidla krídlom brány pri silnom vetre alebo neopatrnej manipulácii s bránou.

Rolovacie

Predstavujú priestorovo nenáročný typ garážových brán. Sú vhodné predovšetkým do priemyselných objektov. Rolovacie garážové brány nezasahujú do interiéru garáže a možno ich namontovať do otvoru, pred otvor, ale aj za otvor brány. Tento typ brány je atraktívny aj pre jej možnosť použitia na zabezpečenie vchodu, výkladu, prípadne presklenej fasády. Rolovacie garážové brány sa dodávajú len s automatickým pohonom.

AF Trade Slovakia s.r.o.

Pri Skladoch 1
940 01 Nové Zámky

+421 907 773 719

info@aftrade.sk