elegantWoodart
elegante%202Alustyle

Elegant

plastové okná

Vysokokvalitné plastové okná vyrábané z celosvetovo uznávaných DECEUNINCK profilových systémov.

Najužší PVC profil na trhu, hrana profilu má len 9mm. A práve preto má extrémne minimalistický dizajn. 6-komorový profil je výsledkom 82 ročných skúseností so spracovaním PVC a súčasného dizajnu. Okná Elegant sú založené na prianiach zákazníkov a je novým ešte modernejším riešením pre architektov a výrobcov okien. Čomu svedčí aj jeho ocenenie German Design Award a Red Dot v kategórii „Produktový dizajn“.

Profil je výnimočne pevný a môže sa vyrábať s oceľovou výstužou, ale aj bez nej. Bude rovnako pevná vďaka technológii Thermofibra a výstuže Fothex. Taktiež majú ešte lepšie tepelno-izolačné vlastnosti.

Základné vlastnosti:

- Extrémne štíhly profil - stavebná hĺbka (hrúbka profilu) 76 mm
- Výzor hliníka s vlastnosťami PVC okien.
- Zasklenie 48 mm-ové, trojvrstvové zasklenie Ug=0,5W(m2*K)
- Extrémne vysoká schopnosť tepelnej izolácie
Uw=0,73W/(m2*K) s oceľovou výstužou Realtherm Elegant Design alebo Uw=0,72W/(m2*K) s oceľovou výstužou.Kombináciou Forthex výstuže a technológie ThermoFibra sa dosahujú oveľa lepšie izolačné schopnosti okien.
- 2 typy krídel,rovný a predsadený variant
- Bohatá ponuka farebných fólií
- RC2 bezpečnostné kovanie
- bezkonkurenčná cena v kategórií

arcade

ARCADE

Plastové okná Arcade sú jednoduchým a úsporným riešením. Majú výborné tepelno a zvukovo-izolačné schopnosti. Tento typ plastových okien má najvýhodnejšiu cenu.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI VÝROBKU:

- Stavebná hĺbka (hrúbka profilu): 71 mm
- Zasklenie: 24-36 mm, v dvoj- alebo trojvrstvovom vyhotovení
- Zvuková izolácia: možné zvýšenie až do 38 dB (v prípade 3-vrstvového zaskleniahrúbky 36 mm)
- Tepelná izolácia: Zasklenie: Ug = 0,7 W/m2K (v prípade 3-vrstvového zasklenia hrúbky 36 mm)Súčiniteľ prestupu tepla celého systému plastového okna:Uw = 0,96 W/m2K (v dvojvrstvovom, 24 mm-ovom základnom vyhotovení: 1,2W/m2K)
- Bezpečnosť: dupľovane upevnené sklenené lišty, systém kovania Multi-Matic; vzávislosti od opcií je možné dosiahnuť stupeň bezpečnosti až RC2
- Krídlový profil: zaoblený variant s odvodom vody (za prirážku k cene), alebomoderný, rovný variant (bez prirážky)
- Farebné variácie: plastové okno v základnej bielej farbe alebo za prirážku k cenemožný výber z 36 druhov módnych farebných variácií (klasické a moderné farby,štýlové imitácie dreva a kovu)

prestige

PRESTIGE

Prémiová kvalita za prijateľnú cenu! Plastové okno Prestige so 6 vzduchovými komorami je pre Vás ideálnou voľbou, keď hľadáte výplne otvorov do novopostaveného, tepelne izolovaného domu a je Vám veľmi dôležité, aby jeho nové plastové okná vyhovovali aj najprísnejším bezpečnostným a tepelnoizolačným požiadavkám. Okrem funkcionality nie je zanedbateľným kritériom ani dizajn: túto výplň s moderným vzhľadom je možné – a to len u nás– objednať aj so sivým profilovým telesom.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI VÝROBKU:

- Stavebná hĺbka (hrúbka profilu): 76 mm
- Zasklenie: širšie, 2 a 3 vrstvové, hrúbka skla až 42 mm. Zabudované do profilu vhĺbke 20 mm, čím je zabezpečená extra ochrana proti zaroseniu.
- Zvuková izolácia: podľa vybavenosti je možné zvýšenie až do 42 dB
- Tepelná izolácia: kvalitné trojité tesnenie okolo plastového okna a štvrté extra tesnenie na hranici rímsy a rámu okna zabezpečuje výbornú tepelnoizolačnú schopnosť. Je možné dosiahnuť hodnotu až Uw= 0,84 W/m2K.
- Bezpečnosť: dupľovane upevnené sklenené lišty, dupľovaný bezpečnostný uzatvárací čap; vybavené kovaním proti vypáčeniu
- Krídlový profil: zaoblený s odvodom vody (za prirážku k cene), alebo moderný,rovný krídlový profil (za základnú cenu)
- Farebné variácie: v klasickej bielej základnej farbe alebo so 40 druhmi štýlových dekorfólií. V prípade individuálnych požiadaviek vonkajší hliníkový kryt - Aluclip umožňuje neobmedzený výber farieb.

eforte

EFORTE

Luxusná kvalita za prijateľnú cenu! Nový míľnik v evolúcii plastových okien! Výplne otvorov špičkovej kategórie pre tých, ktorým je energetická úspornosť mimoriadne dôležitým kritériom. Moderné plastové okná Eforte 100%-ne spĺňajú aj prísne požiadavky kladené na pasívne domy (Uw < 0,8W/m2K).

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI VÝROBKU:

- Stavebná hĺbka (hrúbka profilu): 84 mm
- Zasklenie: jedinečne hrubé, 50 mm-ové, trojvrstvové zasklenie
- Zvuková izolácia: schopnosť zvukovej izolácie plastového okna je možné zvýšiť aždo 46 dB, takže sa odporúča obzvlášť pre bývajúcich v hlučnom prostredí.
- Tepelná izolácia: extra vysoká schopnosť tepelnej izolácie (Uw= 0,74 W/m2K) jegarantovaná 6 vzduchovými komorami, zasklievacou kotvou umiestnenou v hĺbke 25mm a štvornásobným tesnením.
- Bezpečnosť: dupľovane upevnené sklenené lišty, štvornásobný bezpečnostný uzatvárací čap. Bez prirážky k cene vybavené kľučkou HOPPE Secustic s integrovanou funkciou záruky bezpečnosti.
- Krídlový profil: vybavené s jednoduchým, rovným krídlovým profilom.- 
- Farebné variácie: so 40 druhmi štýlových dekorfólií, v prípade individuálnych požiadaviek s vonkajším hliníkovým krytom - Aluclip v ľubovoľných farbách. Len u Realthermu: dostupné aj so špeciálnym sivým profilovým telesom!

hlinik

ALIPLAST Aluminium Systems

Hliníkové okná a dvere sú výbornou voľbou ak staviate nízkoenergetické domy. Systém určený na konštruovanie okien, dverí a stien s vysokými tepelne izolačnými parametrami. Hlavným dodávateľom hliníkových profilov je spoločnosť Aliplast Aluminium Systems, ktorý je popredným výrobcom na európskom trhu. Dostupný široký rozsah profilov zaručuje dosiahnutie požadovaného estetického vzhľadu a odolnosti konštrukcii. Okná je tiež možné inštalovať do fasádnych systémov.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI VÝROBKU:

- Zasklievacie lišty dostupné vo variantoch: hranaté a zaoblené.
- Tvary profilov sú prispôsobené na montáž rôznych druhov obvodových kovaní, vrátane skrytých závesov a PVC kovaní.
- Široký rozsah sklenených výplní umožňuje používanie všetkých bežných typov dvoj a trojskiel, akustických alebo bezpečnostných.
- Odvodnenie profilov je dostupné v dvoch variantoch: tradičné alebo skryté.
- Možnosť ohýbania profilov (presná špecifikácia profilov a detaily týkajúce sa technických parametrov ohýbania sú dostupné v zákazníckej zóne na našich stránkach ).
- Systém umožňuje navrhovanie moderných riešení okenných konštrukcií v mnohých variantoch. Uplatnia sa pri navrhovaní objektov bytovej výstavby a verejných budov.
- Na výrobky ponúkame systémové riešenie protihmyzových sieťok Flyscreen, a to pevné, otváravé a posuvné.
- Široký výber farieb - paleta RAL, štrukturálne farby, farby imitujúce drevo Aliplast Wood Colour Effect (Qualideco 0001), anodovanie, bikolor.

FAREBNÉ VARIATNY

colorpalette
colorpalette2
colorpalette3
colorpalette4
colorpalette5

Kancelária

Pri skladoch 1
Nové Zámky

Pracovné hodiny:

Pondelok - Piatok
od 9:00 do 16:00

Sociálne siete