ARCADE

Moderný štandard a osvedčená technológia

Systém Arcade vyniká osvedčenou technológiou a vysokou kvalitou pri mimoriadne výhodnom pomere cena/výkon. Tento klasický systém zo sortimentu značky Inoutic spĺňa všetky požiadavky moderného bývania a vybudoval si pevné miesto na trhu. Systém Arcade neustále inovujeme. Je vhodný pre najrôznejšie oblasti použitia súčasnej architektúry a vďaka svojmu nadčasovému dizajnu je veľmi žiadaným produktom ako na novostavby, tak aj na renovácie. Vďaka nízkym nárokom na údržbu, preverenej technológii a dobrým
tepelnoizolačným vlastnostiam ide o investíciu, ktorá nestráca na hodnote.

Viac

PRESTIGE

Ekológia, funkčnosť a dizajn pre náročných zákazníkov

Systém Prestige je veľmi kvalitný okenný profil s ideálne vyváženými parametrami z hľadiska ekológie, dizajnu a funkčnosti. Okná s profilmi Prestige sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú najlepšie možné riešenie. Vďaka mimoriadnym tepelno-izolačným vlastnostiam a prepracovanému dizajnu spĺňajú profily Prestige náročné požiadavky kladené na moderné stavby. Môžete si teda vychutnať dobrý pocit zo správneho rozhodnutia.

Viac

EFORTE

Špičková technológia pre energeticky úsporné bývanie

Okenný systém Eforte bol vyvinutý pre všetkých, ktorí dbajú o životné prostredie a myslia na budúce generácie. Systém Eforte nerobí žiadne kompromisy z hľadiska úspory energie – ide o plne recyklovateľný produkt pripravený pre budúcnosť. Tento špičkový okenný profil poskytuje bezkonkurenčné tepelno-izolačné vlastnosti rámu a vyhovuje najnáročnejším požiadavkám na energetickú úspornosť. Spĺňa energetický štandard pre pasívne domy a je dostupný aj v prevedení s trojitým zasklením.

Viac

AF Trade Slovakia s.r.o.

Pri Skladoch 1
940 01 Nové Zámky

+421 907 773 719

info@aftrade.sk