SIEŤKY PROTI HMYZU

Sieťky proti hmyzu sú užitočným zariadením a predstavujú najúčinnejšiu ochranu interiéru pred nežiaducim hmyzom. Svojim vkusným a nevtieravým vzhľadom a nenarúšajú konečný celkový dojem priestorov. Samotná sieťovina je vyrobená zo sklo-textilného vlákna, ktorá odoláva poveternostným vplyvom počas celého roka napriek tomu, že musí byť kvôli drobnému hmyzu pomerne hustá, je v celku priehľadná a pri pohľade von ju v podstate ani nevnímate. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru z nich robí elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok každého okna. Sieťky proti hmyzu sú vhodné na plastové, drevené aj hliníkové okná. V ponuke máme sieťky okenné a dverové, v prevedení z extrudovaného a valcovaného hliníkového profilu v rôznych farebných prevedeniach a niektoré z našich sieťok vieme prispôsobiť aj na atypické okná.

Okenne sieťky

- s AL hliníkovým lemom sú vyrobené z extrudovaného hliníka s vysokou tvarovou stálosťou. Je vhodná pre montáž z interiéru a pri montáži sieťky nie je potrebné vŕtať do rámu okna. Sieť sa štandardne uchytáva pomocou motýlikov, vďaka ktorým je možné sieť kedykoľvek bez použitia náradia demontovať a následne späť namontovať. Rohy sietí sú spájané vnútornými plastovými rohovníkmi. Rohy sietí sú pílené pod 45° uhlom. Okrem štandardných farieb profilov a profilov s drevoimitáciou je možné profily farebne upraviť vo farbe podľa vzorkovníka RAL.

- bez lemu 24x10, 24x24 vhodné pod vonkajšie plastové rolety
- rolovacie - navíjacie sieťky sú určené na okná, kde z praktického hľadiska nevyhovujú pevné sieťky. Sieťovina je navinutá na bubon, ktorý sa upravuje na potrebnú šírku okna. Sieťka sa tak pohodlne ovláda pomocou šnúrky. Cez zimné obdobie nie je sieťku potrebné demontovať, zostávajú vytiahnuté v hornej polohe. Navíjacie sieťky sú určené na okná, kde z praktického hľadiska nevyhovujú pevné sieťky. Sieťovina je navinutá na bubon, ktorý sa upravuje na potrebnú šírku okna. Sieť sa pohodlne ovláda pomocou šnúrky. Cez zimné obdobie nie je siete potrebné demontovať, zostávajú vytiahnuté v hornej polohe. Dodávajú sa v bielom a hnedom prevedení. Vyrábajú sa v bielom a hnedom prevedení.

Dverové sieťky

A more descriptive sub heading.

- Pevná pántová dverová sieťka vďaka pántom sú dvere riadne upevnené a pevná časť sieťových dverí si vďaka výnimočnosti tvaru nevyžaduje na uchopenie ďalšiu rúčku. Rozmery sieťkových dverí a možnosť ich otvárania je voliteľná.

- Rolovacia dverová sieťka predstavuje najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru proti hmyzu, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho stiahnete do bubna. Sieťovina je vedená vo vodiacich profiloch s kefkovým tesnením a do bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu v hornej časti siete. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna a vyznačuje sa pevnosťou, farebnou stálosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Hoci je pomerne hustá, je priehľadná a pri pohľade z interiéru ju takmer nevnímate. Jednoduchá montáž a jednoduché ovládanie poskytujú široké možnosti použitia rolovacích sieťových dverí nielen pre plastové, ale aj pre drevené a hliníkové dvere.

- Plisse - bezbariérový zaťahovací systém sú unikátnym produktom a novodobým hitom sieťových systémov. Špičková technológia a inovatívny dizajn sa stal plne funkčný, elegantný a dekoratívny doplnok dverí, okien a tak aj samotného domu.
Plissé sieťka má jednoduché a bezpečné ovládanie, ktoré bezproblémovo zvládne i dieťa či senior. Systém je nenáročný na priestor a preto je vhodný pre všetky typy dverových výplní do ľubovoľnej miestnosti vrátane zimných záhrad, balkónov a terás. Profily konštrukcie sú zhotovené z vysokokvalitného extrudovaného hliníka. Štandardne sú v prevedení vo farbe biela RAL 9016 a hnedá RAL 8019. V nadštandardnej ponuke sú prevedenia v ostatných RAL farbách a taktiež v drevoimitácii. Sieťovina je vyrobená z pevného poplastovaného sklolaminátového vlákna v čiernej alebo sivej farbe.

AF Trade Slovakia s.r.o.

Pri Skladoch 1
940 01 Nové Zámky

+421 907 773 719

info@aftrade.sk