ISSO%20OV%2025x10

PEVNÉ OKENNÉ SIEŤKY RÁMOVÉ

NAJJEDNODUCHŠIA OCHRANA PRED DOTIERAVÝM HMYZOM

Sieťky proti hmyzu ponúkame vo všetkých možných konštrukčných variantách na všetky typy okien. Sieťky sú vyrábané v niekoľkých farebných variantách s možnosťou lakovania do odtieňov vzorkovníka RAL. Ponuka farebného zladenia umožňuje dokonalý estetický súlad s rámom okna. Rám siete je vyrobený z valcovaných alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je v profile zaistená gumou. Systémy uchytenia sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu.

okenne

PEVNÉ DVEROVÉ SIETE RÁMOVÉ

Krídlové dverové sieťky sú riešením ochrany proti hmyzu a peľu, vďaka kterému môžete relaxovať a ľahko dýchať. Stabilnou a ľahkou variantou sú sieťky s pevným rámom. Vďaka samozatváracím pántom sú dverové sieťky jednoduché, pohodlné a ľahko použitelné.
Pevné dverové sieťky sú nevyhnutným a praktickým doplnkom moderného bývania. Jednoduchá konštrukcia a sieťovina zo skleného vlákna zaručujú veľmi dlhú životnosť.

dverove
DE%2050x20
plise

PLISÉ DVEROVÉ SIEŤKY

Plisé dverové sieťky sú veľmi obľúbenou voľbou pre domácnosti a ponúkajú štýlové a architektonické riešenie ochrany proti hmyzu. Tieto sieťky sú veľmi ľahko použitelné (ľahké otváranie a zatváranie). Sú schopné zastaviť v akejkoľvek polohe. Sú moderným a elegantným doplnkom súčasných exteriérov. Plisé nie sú iba ochranou proti dotieravému hmyzu, ale dodávajú priestoru veľmi osobitý charakter. Ideálne riešenie pre zimné záhrady, francúzske okná a terasy. 

POSUVNÉ DVEROVÉ SIEŤKY

Posuvné sieťky proti hmyzu sa používajú pre rozmerovo väčšie typy balkonových alebo vstupních dverí, terasy, zimné zahrady. Ideálne riešenie ponúka pre dvojkrídlové francúzske okná. Konštrukcia posuvných sieťok sa skládá z vonkajšieho rámu a jeného alebo dvoch pojazdných krídiel sieťky. Nevyžadujú žiadny priestor pre otváranie. Ich výhodou je veľmi ľahký a tichý chod, príjemné ovládánie a jednoduchá montáž. Posuvné sieťky sú vhodné do veľmi frekventovaných miest. Pre správnu funkciu je nutná absolútna rovina miesta inštalácie. Vďaka ich prevedeniu sú veľmi ľahké, čo zaisťuje tichý chod, príjemné ovládánie a jednoduchú montáž.

POSUVNE–08
posuvne

Kancelária

Pri skladoch 1
Nové Zámky

Pracovné hodiny:

Pondelok - Piatok
od 9:00 do 16:00

Sociálne siete