Striešky

Striešky z lexanu sú malé ale veľmi odolné stavby, ktorých konštrukcia je vyrobené z joklových - kovových alebo hliníkových profilov. Ich konštrukcia sa povrchovo upravuje pre ochranu pred koróziou. Povrchovú úpravu prevádzame kvalitnými práškovými farbami, vypalovanými v špeciálnej peci pri veľmi vysokých teplotách, aby sa tak zaistila stálosť farby. Zákazník má možnosť výberu odtieňa konštrukcie podľa vzorkovníka farieb RAL.

Prevedenie krytia striešky môže byť:

- polykarbonát
- hlinikový plech
- špecialne pogumovaný plechPolykarbonát je najrozšírenejšou krytinou striešky a ponúkame ju v troch základných farbách:
- čiry
- opál (mliečny)
- bronz
Pri špeciálnych objednávkach vieme zabezpečiť aj viacfarebnú škálu polykarbonátu.

Striešky vyrábame na mieru, v rôznych rozmerov a tvarov.
Najčastejšie montáže striešok prevádzame nad balkóny a lodžie, ktoré môžu byť skombinované so zasklením alebo uzatvorením balkóna z roletami. Lexanové striešky plnia nielen estetickú funkciu, keďže dekorujú vstupné priestory ale plnia hlavne ochrannú funkciu pred dažďom a snehom nad vchodmi budov, rodinných domov či panelákov. K strieškam možno doobjednať aj doplnkový sortiment ako sú lexanové boky, ktoré sa vyrábajú z rovnakých materiálov ako lexanové striešky.

AF Trade Slovakia s.r.o.

Pri Skladoch 1
940 01 Nové Zámky

+421 907 773 719

info@aftrade.sk