PLASTOVÉ ROLETY

Plastové rolety sú veľmi obľúbená a cenovo prístupná tieniaca technika, vhodná pre všetky typy okien, montované bez akéhokoľvek zásahu na už vopred zabudované okná. Plastové rolety majú veľmi veľa spôsobov uplatnenia. Plastové rolety sa so svojim vzhľadom a funkčnosťou začlenili do moderných budov, obytných domov, ako aj na zateplenie balkónov a lodžii. Čoraz častejším sú doplnkom v bytových jadrách.
V ponuke je široká škála farebných prevedení. Vodiaca lišta s kefkami zabezpečuje odhlučnený chod rolety.
Hlavné funkcie a výhody montáže vonkajších plastových roliet:
• vynikajúco tienia
• tepelno-izolačná funkcia – šetria energiu počas vykurovacieho obdobia
• ochrana proti bočným nárazom vetra, pred dažďom a krupobitím
• proti hluková ochrana
• ochrana súkromia pred neželanými pohľadmi a proti násilnému vniknutiu

HLINÍKOVÉ ROLETY

V dnešnej dobe si získavajú stále väčšiu obľubu. Predovšetkým u novostavieb rodinných domov sa stávajú neodmysliteľnou súčasťou okien. Vďaka variabilite prevedenia je dnes možné použiť hliníkové rolety pre všetky typy okenných otvorov. Hliníkové rolety majú pre svojich užívateľov celú radu výhod. Popri vynikajúcej protislnečnej ochrane, je tu ochrana proti úniku tepla, nakoľko majú výborné izolačné vlastnosti vďaka zatepleným hliníkovým lamelám. V neposlednom rade taktiež dokonalé uzatvorenie lamiel znižuje prichádzajúci nežiaduci hluk z exteriéru. Predokenné hliníkové rolety chránia konštrukciu okien pred poveternostnými vplyvmi a predlžujú tak ich životnosť. Oceníte aj zvýšenú ochranu proti vlámaniu počas Vašej neprítomnosti. Pre zabezpečenie maximálneho komfortu odporúčame elektrický pohon v kombinácii s tlačidlovým, diaľkovým, centrálnym, alebo s plne automatickým ovládaním.

ISSO RETIAZKOVÉ ŽALÚZIE

ISSO retiazkové žalúzie predstavujú najmodernejší trend vo vývoji horizontálnych žalúzií. Ich primárnymi vlastnosťami je ich moderný design, ľahká montáž a spoľahlivosť. Ide o systém ovládania žalúzií retiazkou. Je možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení vrátane imitácie dreva. Tieto žalúzie sú štandardne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizuje prestup svetla a zaisťuje lepšie súkromie.
V ponuke máme aj Bambusové žalúzie vyrábané výhradne na mieru. Tieto žalúzie sú skutočne tým najlepším čo je dostupné z prírodného materiálu na trhu tienenia. Imteriérové žalúzie s fixáciou alebo medziokenné žalúzie sú dneska už menej používaným druhom vnútorných žalúzií, ale na žiadosť zákazníka, je možnosť objednania aj tohto druhu žalúzií, ovládaným paličkou.
V ponuke máme tiež atypické žalúzie neštandardných rozmerov ako je poloblúk, oblúk alebo trojuholník.

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Vertikálne žalúzie sú ďalším obľúbeným tieniacim prvkom v kanceláriách a domácnostiach. Široká škála druhov farieb látok s možnosť výberu zo vzorkového katalógu. Vertikálne žalúzie sú praktické, bez nutnej údržby s jednoduchou obsluhou. Materiál je antistatický, takže nechytá prach. Vieme ich prispôsobiť aj na atypické okná ,šikmé alebo poloblukové a veľkej obľube sa dneska tešia aj na balkónových loogiach zakrytých zasklením

AF Trade Slovakia s.r.o.

Pri Skladoch 1
940 01 Nové Zámky

+421 907 773 719

info@aftrade.sk