VENKOVNI ZALUZIE-03

Vonkajšie žalúzie C 80, C80S / C 65

Žalúzie s lamelou C65, C80 sú osadené lamelami v tvare C, ktoré sú vedené po stranách vo vodiacich lištách.

vz profil-cvzorky%20c
b venkovni-zaluzie

Vonkajšie žalúzie Z 90 / Z 70

Žalúzie Z70, Z90 majú lamely v tvare Z, čo umožňuje lepšie doklápanie než u lamely tvaru C. Na spodnej strane lamiel je tesnenie znižujúce hlučnosť.

vz profil-Zvzorky%20Z

Druhy ovládania

vz ovladani-C
Logo_Works_with_Somfy_resize

SCREENOVÉ ROLETY AKO MODERNÝ PRAKTICKÝ DOPLNOK

JEDNODUCHÉ RIEŠENIE OCHRANY PRED SLNKOM

Screenové rolety sú čoraz viac obľúbené vďaka ich účinnosti a modernému vzhľadu. Využívajú sa ako dominantný estetický prvok administrativných budov, ale aj obytných a pasivných domov. Chránia pred slnečným žiarením, zabraňujú prieniku tepla a tým prehrievaniu interiéru. Dajú se taktiež využiť k zatieneniu pergol, altánkov, terás alebo zimných záhrad. Hlavná prednosť screenových roliet je predovšetkým použitie špeciálných technických látok, ktoré umožňujú čiastočný prienik svetla do interiéru a vizuálny kontakt s okolím a zároveň dostatočné súkromie. V ponuke je veľké množstvo typov, ktoré vyhovejú všetkým účelom.

Jedinečné výhody:

- maximálna ochrana proti slnečnému žiareniu
- úspora energie
- svetelná priepustnosť
- vizuálný kontakt s okolím
- ochrana súkromia
- moderný estetický prvok
- odolnosť voči povetrnostným vplyvom

5 600x483
5 600x483placeholder imageplaceholder imageplaceholder image-sqplaceholder image-sq

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ ROLETY

Vonkajšie rolety sú ideálnou ochranou proti úniku tepla a zároveň vynikajúcím tieniacim a bezpečnostným prvkom. Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov, tj. vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníka (plneného polyuretanovou penou). V letných mesiacoch chránia Vaše okná pred vplyvom slnečního žiarenia a zabraňujú prehrievaniu interiéru Vášho domu či bytu. V zimných mesiacoch dokážu ušporiť až 25 % nákladov na vykurovanie. Obťažovánie hlukom sa použitím predokenných roliet výrazne znižuje. Sú ovládané buď manuálne alebo elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a dialkovým ovládaním.

RADIX
LAMELA LA-37-A15

Kancelária

Pri skladoch 1
Nové Zámky

Pracovné hodiny:

Pondelok - Piatok
od 9:00 do 16:00

Sociálne siete