Zasklenia balkónov

V bytových domoch pre viac rodín je balkón priestor, ktorý je obyvateľmi čoraz viac oceňovaný a žiadaný. Umožňuje chvíľu odpočinku a relaxácie na čerstvom vzduchu bez opustenia bytu. Zasklenie terasy a balkóna je z roka na rok obľúbenejšia. Pozitívne ovplyvňuje pohodlie pobytu v takejto miestnosti. Zasklené balkóny chránia pred škodlivými poveternostnými podmienkami a tiež pred nežiaducim zrakom susedov. Zasklenie terás a balkónov má tiež pozitívny vplyv na udržiavanie stálej úrovne teploty v domoch a bytoch, pretože chráni pred tepelnými stratami. Okrem toho je to ideálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú mať na balkóne kvety.

Rámové zasklenie balkónu

Rámové balkónové zasklenia sú posuvné systémy. Posuvné okná sú vyrobené z hliníkových profilov, ktoré umožňujú použitie rôznych druhov skla. Okná sa posúvajú v oboch smeroch a vďaka použitiu špeciálnych ložísk z nehrdzavejúcej ocele je táto operácia mimoriadne ľahká. Špeciálne zámky dverí zaisťujú, že sa žiadne z okien neotvorí automaticky pod vplyvom vetra alebo neoprávnenými osobami. Je to tiež ďalšia bezpečnosť, keď deti používajú balkón.

Rámové balkónové zasklenia sú systémom, ktorý poskytuje dobrú izoláciu proti dažďu a vetru, balkón je však možné aj odvetrať. Balkónové zasklenie vám umožní ušetriť na kúrení, zatiaľ čo samotné okná znamenajú, že teplota na takom balkóne v zime zriedka klesne pod nulu.

Bezpečnosť, kvalita a prijateľná cena znamenajú, že naše zasklenia sú čoraz populárnejšie.

30
placeholder image

Bezrámové zasklenie balkónu - posuvné

Bezrámové zasklenia balkónov sú moderné systémy na báze hliníka a tvrdeného skla. Tvrdené sklo je veľmi odolné voči poveternostným podmienkam a v prípade rozbitia nepredstavuje hrozbu pre okoloidúcich.

Bezrámové zasklenie balkónu - otočné

Otočný bezrámový systém zasklenia balkóna umožňuje okná usporiadať tak, aby tvorili úplne neviditeľné a jednotné povrchy - balkónové fasády. Avšak v teplých a slnečných dňoch vám umožňuje sklopiť všetky sklenené panely do jedného balenia, čím uľahčíte voľné prúdenie vzduchu.

28
IMG_2713.JPG

Zasklenie terasy

Umožňuje integráciu domu s Vašou záhradkou a takmer celý rok priamy kontakt s prírodou. V zime je terasa miestom, kde môžete nechať črepníkové alebo záhradné rastliny. Zasklená terasa dodatočne zakrýva obytnú časť, čo má pozitívny vplyv na energetickú bilanciu a je považovaná za faktor znižujúci tepelné straty budovy. Keď je teplo, môžete svoju terasu ľahko zmeniť na otvorený priestor. Každé okno sa vďaka vysoko kvalitným ložiskám voľne posúva. Hliníkové profily je možné nafarbiť podľa vašich predstáv. Odolnosť hliníka zaisťuje, že naše terasové zasklenia budú krásne a funkčné počas dlhých rokov jeho používania, a to za relatívne nízku cenu.

Kancelária

Pri skladoch 1
Nové Zámky

Pracovné hodiny:

Pondelok - Piatok
od 9:00 do 16:00

Sociálne siete