ZASKLENIE

V súčasnej dobe je veľmi moderné a obľúbené uzatváranie balkónov, lodžií či zimných záhrad presklenými posuvnými systémami, ktoré zvyšujú komfort Vášho bývania a zároveň takto získate ďalší odpočinkový alebo odkladací priestor.

V našej ponuke máme tri druhy zasklení:
- rámový posuvný systém ŠTANDARD,
- bezrámový posuvný systém KLASIK
- bezrámový otočný systém LUX

Rámový posuvný systém STANDARD

Ponúkame Vám rámový posuvný systém STANDARD, ktorý tvoria posuvné alebo pevné – fixné sekcie, prípadne aj ich kombinácia, ktoré sú vyrobené z hliníkových profilov. Hliníkový rám spolu s výplňou sa pohybujú na 2, 3 a 4 radových obojstranne pohyblivých koľajnicových systémoch. Pojazdné kladky sú vyrobené z materiálu s veľmi dlhou životnosťou - z nerezu. Hliníkové rámy sú utesnené s mohérovým tesnením, ktoré je osadené po celom obvode hliníkové rámu. Výplň zasklenia tvorí sklo, ale obľúbenou voľbou je aj polykarbonát - lexan s hrúbkou 4 - 10mm. Výplň je do rámu vytesnená zasklievacím tesnením alebo tmelom. Pre bočné tesnenie sa používa dvojradový systém alebo pevný rám – fix. Pri profile Standard ako aj pri ostatných druhoch zasklení, je možnosť výberu z rôznych druhov skiel ako je číre, matné alebo nepriehľadné – bezpečnostné kalené sklo.

Bezrámový otočný systém LUX

Bezrámový otočný systém LUX tvoria otočné tabule z číreho 6mm bezpečnostného - kaleného skla s brúsenými hranami, so špeciálnym tesnením. Systém sa skladá z hornej a spodnej hliníkovej vodiacej koľajnice, hliníkových bočných líšt a nerezových a plastových komponentov. Jednotlivé tabule sú do týchto komponentov vsadené a takto sú uložené vo vodiacich koľajniciach. Pomocou týchto komponentov sa tabule vo vodiacej koľajnici dajú jednoducho posunúť a následne otočiť - otvoriť. Otočný systém LUX je určený na zasklenie lodžií, balkónov a výklenkov domov. Systém garantuje minimalizáciu tepelných strát a ochranu proti vplyvom nepriaznivého počasia, hluku, prachu a exhaláciám.

Bezrámový posuvný systém KLASIK

Bezrámový posuvný systém KLASIK je tvorený sklenenými tabuľami 6mm kaleného skla s brúsenými hranami. Jednotlivé tabule sú vsadené do hornej a spodnej vodiacej 2, 3, 4-radová koľajnice, v ktorej sa obojstranne posúvajú pomocou nerezových ložísk s polyamidovou kladkou s dlhou životnosťou. Medzi sebou sú tabule vytesnené tesnením, ktoré zabraňuje ich búchaniu pri silnejšom vetre a chráni presklený priestor pred hlukom a prachom. Spodné vodiace rámy sú vyrobené z hliníka, utesnené silikónom, ktorý chráni vnútorný priestor pred vonkajšími vplyvmi. Pre bočné presklenie sa používa 2-radový systém. V spodnej koľajnici je vyrezaný otvor pre odtok dažďovej vody či topiaceho sa snehu

AF Trade Slovakia s.r.o.

Pri Skladoch 1
940 01 Nové Zámky

+421 907 773 719

info@aftrade.sk